2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 25.02.2024 r.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:00 a zaraz po nich popołudniowa Msza Św.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00.

1. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczyć w pierwszy piątek w: Drodze Krzyżowej, Mszy Św., nabożeństwu do Serca Pana Jezusa oraz spotkaniu.

1. W sobotę, po Mszy św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Do chorych Ksiądz Proboszcz pojedzie w Wielką Środę od godz. 8:00.

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 5 niedzielę Wielkiego Postu.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozówki.