2 NIEDZIELA ADWENTU – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY – 08.12.2019 r.

Kalendarz liturgiczny: piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy sobota – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła  . Przed kościołem są zbierane dobrowolne ofiary na rzecz 9-letniej Jagody Labus. .. Za tydzień, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera Rada Parafialna. . W zakrystii są do nabycia świece Caritas w cenie […]

MSZE ŚWIĘTE Od  08.12.2019 r. do 15.12.2019 r.

Niedziela, 08.12.2019 r.  UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 8:00        W intencji Bogu wiadomej (K) 11:00      + Władysław Twardosz, żona Władysława 15:30      Za parafian . Poniedziałek, 09.12.2019 r. 17:00    + Stefan Malina (od córki Anny z rodziną) . Wtorek, 10.12.2019 r. 17:00      + Edward Dębowski (w 6 rocznicę śmierci) . Środa, 11.12.2019 r.  17:00      […]

1 NIEDZIELA ADWENTU – 01.12.2019 r.

Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera piątek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa sobota – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła niedziela – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  . Dzisiejsza niedziela rozpoczyna okres Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Roraty będą odprawiane codziennie o godz. 17:00. Serdecznie zachęcamy do […]

MSZE ŚWIĘTE Od  01.12.2019 r. do 08.12.2019 r.

Niedziela, 01.12.2019 r.  8:00        O błogosławieństwo Boże dla Maksymiliana w 3 rocznicę chrztu 11:00      Za zmarłych wypominanych w wypominkach 15:30      Za parafian  / Poniedziałek, 02.12.2019 r. 17:00     + Jan Malina (od żony) / Wtorek, 03.12.2019 r. 17:00      + Stefania (ona) Myrt (od syna Jana z rodziną) . Środa, 04.12.2019 r.  17:00      Msza Św. zbiorowa […]

XXXIV NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.11.2019 r.

Kalendarz liturgiczny: sobota – święto św. Andrzeja, apostoła  / W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela adwentu . Bóg zapłać składamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kijówki, Chodnikowa i Podlesia. . Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Szczęść Boże!

MSZE ŚWIĘTE Od  24.11.2019 r. do 01.12.2019 r.

Niedziela, 24.11.2019 r.  UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA  WSZECHŚWIATA 8:00        + Jan Kocańda (w 14 rocznicę śmierci) 11:00      O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Zofii z okazji 70 rocznicy urodzin 15:30      Za parafian  a Poniedziałek, 25.11.2019 r. 17:00    + Stefania (ona) Myrt (od syna Marka z rodziną) a Wtorek, 26.11.2019 r. 17:00      + Franciszka (ona) Bogdał, syn […]

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 17.11.2019 r.

Kalendarz liturgiczny: poniedziałek– wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy wtorek- wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy środa- wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  . Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera Rada Parafialna. . […]

MSZE ŚWIĘTE Od  17.11.2019 r. do 24.11.2019 r.

Niedziela, 17.11.2019 r.  8:00        + Franciszek Niziołek, żona Zofia, rodzice Gertruda i Wojciech 11:00      Za parafian 15:30      + Anna Stręk (od córek, wnuków i prawnuków)  a Poniedziałek, 18.11.2019 r. 17:00   + Zdzisław Malina (od rodziców) a Wtorek, 19.11.2019 r. 17:00      + Władysława (ona) Malina (od bratanka Józefa) a Środa, 20.11.2019 r.  17:00      Msza Św. […]

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA- 10.11.2019 r.

Kalendarz liturgiczny: poniedziałek– wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa wtorek- wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika środa- wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski  . Od środy zostanie włączone w naszym kościele ogrzewanie. Bardzo prosimy, aby zamykać drzwi wejściowe i do przedsionku kościoła. . Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki […]

MSZE ŚWIĘTE Od  10.11.2019 r. do 17.11.2019 r.

Niedziela, 10.11.2019 r.  8:00        + Anna i Franciszek Golonka 11:00      Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Zofii i Piotra Liszka w 50 rocznicę ślubu 15:30      Za parafian  a Poniedziałek, 11.11.2019 r. 17:00   + Jan Rozum (w 6 rocznicę śmierci), zmarli rodzice Franciszek i Anna a Wtorek, 12.11.2019 r. 17:00      + Stefan Malina (od córki […]

1 2 3 29