32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • sobota- wspomnienie św. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

 

  1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Burmistrz Gminy Sułkowice zachęca do zapoznania się z proponowanymi nazwami ulic dla miejscowości Harbutowice. Raport z konsultacji dostępny jest na stronie internetowej gminy Sułkowice: https://urzad.sulkowice.pl/storage/public/pdf/2023/RP/raport_mapa_harbutowice.pdf

Raport ten zawiera mapę oraz propozycje nazw ulic. W razie jakichkolwiek uwag Gmina Sułkowice prosi o złożenie odpowiedniego formularzu w dniach 13-17.11.2023. Jest on do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy praz w Sali Obsługi Klienta w budynku urzędu.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Szczerbakówki, Hornikówki, Końcówki i Guzikówki. za posprzątanie  Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki.

 

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania