6 NIEDZIELA ZWYKŁA- 11.02.2024 r.

1. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św. Jest to tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post.

1. W poniedziałek i wtorek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 17:00.

1. W środę, 14 lutego, rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00 i 17:00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:00 a zaraz po nich popołudniowa Msza Św.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.