27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek- wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • wtorek– wspomnienie św. Brunona, prezbitera
  • środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

 

  1. W przyszłą niedzielę, 11 października, będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Z tej okazji, jak co roku, będą zbierane do puszek przed kościołem dobrowolne ofiary na rzecz zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, która pragnie się kształcić.

 

3. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Coskówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone      ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania