34 NIEDZIELA ZWYKŁA -UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA- 26.11.2023 r.

• czwartek – święto św. Andrzeja, apostoła

1. Dzisiejsza niedziela, podczas której obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy tzw. okres zwykły roku liturgicznego. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy adwent, czyli radosne oczekiwanie na przyjście Dzieciątka Jezus.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Sposobność do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. Młodzież z klasy VI i VII szkoły podstawowej zapraszamy w najbliższy piątek na Mszę Św. i spotkanie do bierzmowania.

1. W sobotę, po Mszy Św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Batorówki, Pieronówki i Latoniówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!