29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 • wtorek – święto św. Łukasza, ewangelisty
 • czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
 • sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które są sprawowane codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

 

 1. W czwartek, po Mszy św, i różańcu P. Marta Kawczak zaprasza Czwartą Różę Rodziców na spotkanie, które odbędzie się na plebanii.

 

 1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

 1. Obchodzimy dziś XXII Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można złożyć do puszki ofiarę na rzecz młodzieży uczącej się i studiującej pochodzącej z niezamożnych rodzin.

 

 1. W piątek, 21 września, szkoła podstawowa w Harbutowicach będzie obchodzić uroczystość ku czci swojego patrona. Z tej okazji zostanie odprawiona Msza Św. o godz. 8:00 a następnie po przejściu do budynku szkoły, będzie miała miejsce uroczysta akademia.

 

 1. W najbliższy wtorek, o godz. 10:15 na parkingu przy kościele będzie można zrobić badania w kierunku osteoporozy, zakwaszenia organizmu, itp. Badania te są przeprowadzane odpłatnie.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania