27 NIEDZIELA ZWYKŁA -08.10.2023 r.

• piątek- wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są sprawowane codziennie po Mszy Św. wieczornej (ok. godz. 17:30) a w niedziele o godz. 15:00.

1. W środę po wieczornej Mszy Św. i różańcu zapraszamy II Różę Rodziców na spotkanie, które odbędzie się na plebanii.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski, przeżywany w tym roku pod hasłem: „ Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Do puszek będzie można złożyć dobrowolne ofiary na rzecz młodzieży ubogiej a chcącej się kształcić.

6. Intencje mszalne na rok 2024 będzie można składać od 6 listopada!

7. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!