17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2023 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek- wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  • wtorek- święto św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  • piątek- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

 

  1. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Św. o godz. 7:00 a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W piątek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. W przyszłą sobotę, po wieczornej Mszy Św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

  1. Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że do 31 sierpnia b.r należy składać wnioski w formie papierowej lub elektronicznej o przekwalifikowanie działek w nowym planie zagospodarowania przestrzennego dla wsi Harbutowice. Szczegóły na stronie internetowej : https://bio.malopolska.pl/umsulkowic.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod kościołem za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania