2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.01.2023 r.

• wtorek- wspomnienie św. Antoniego, opata
  • czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • sobota – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

1. Dzisiejszą składkę z racji trzeciej niedzieli miesiąca zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Społeczność szkolna ze Szkoły Podstawowej w Harbutowicach zaprasza na jasełka, które odbędą się w niedzielę 22.01.2023 r. o godz. 16:30.

1. W przyszłą sobotę, po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się wspólne kolędowanie przed żłobkiem Pana Jezusa. Do wspólnego śpiewu i dzielenia się opłatkiem zaprasza Róża Różańcowa Rodziców.

1. Dziękujemy chórowi Apassionata ze Sułkowic pod kierownictwem P. Macieja Gawrona za uświetnienie dzisiejszej liturgii.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kozówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pagórka Dolnego.