4 NIEDZIELA ADWENTU- 24.12.2023 r.

• poniedziałek – uroczystość Narodzenia Pańskiego
  • wtorek- święto św. Szczepana, pierwszego męczennika
  • środa- święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
  • czwartek – święto św. Młodzianków, męczenników
  • niedziela – święto Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi

1. W poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego a we wtorek święto św. Szczepana. Msze Św. w tych dniach wg porządku niedzielnego.

1. Z racji odbywającej się wizyty duszpasterskiej (tzw. kolęda), Msze Św. wieczorne od poniedziałku, 27.12. 2023 do 13. 01.2024 (włącznie) będą sprawowane o godz. 18:00!

1. W niedzielę, 31.12. 2023r po każdej Mszy Św. dziękczynienie za mijający rok

1. Serdeczne podziękowania składamy Państwu: Marcie, Markowi i Marcinowi Kawczak oraz Państwu Monice i Grzegorzowi Lempart i Panu Kościelnemu za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w naszym kościele.

1. Całkowity koszt renowacji oraz wykonania nowych wyniósł: 59 900 zł. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy składają ofiary na potrzeby naszego kościoła!

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pukówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.

Życzymy radosnego przeżywania okresu Bożego Narodzenia!