16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.07.2020 r.

• środa– wspomnienie św. Marii Magdaleny
  • czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy
  • piątek– wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  • sobota- święto św. Jakuba, apostoła

1. Msza Św. w lipcu i w sierpniu będą sprawowane we wtorki i czwartki o godz. 7:00!!!

1. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie ich pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Renowacja obrazu Matki Bożej Harbutowickiej potrwa kilka miesięcy. Prawdopodobny termin powrotu Cudownego Wizerunku Maryi to rok 2021. Jest to dość długi proces ze względu na ogrom prac, które trzeba włożyć najpierw w ściągnięciu dwóch warstw farb a następnie odnowienie i uzupełnienie ubytków.

1. Krzyż z figurą Pana Jezusa zabrany do odrestaurowania powróci jeszcze w tym roku.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Batorówki, Pieronówki i Latoniówki.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!