10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06.2023 r.

• wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  • środa – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze (mieszkańcom: Szczerbakówki, Chornikówki, Końcówki, Guzikówki, Golonkówki, Celakówki, Kijówki, Podlesia, Chodnikówa i Jaworza) oraz tym osobom, które udekorowały drogę, panom strażakom, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, paniom z koła gospodyń, różom różańcowym, róży światła, niosącym feretrony, chorągwie, służbie kościelnej, ministrantom, scholii, a także wszystkim uczestnikom.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. o godz. 17:00 a zaraz po nich wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła oraz śpiewana Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie oktawy i poświęcenie wianków.

1. We wtorek, 13 czerwca, o godz. 16:30 dzieci z naszej parafii poprowadzą różaniec fatimski.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Gmina Sułkowice ogłasza nabór na ławników sądowych. Szczegóły na stronie internetowej: https://urzad.sulkowice.pl/artykul/wybory-lawnikow-sadowych

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pukówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!