6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05.05.2024 r.

  1.  Nabożeństwa majowe w naszym kościele są sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00 a zaraz po nim Msza Św. popołudniowa.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 dzieci z klasy III szkoły podstawowej przystąpią do I Komunii Św. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę o godz. 8:00.

 

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek, 6 maja br., po Mszy Św. wieczornej.

 

  1. W nadchodzącą niedzielę Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 9:30 – komunijna, 11:30 i o 15:30.

 

  1. Rozpoczynając uzupełnianie księgi cmentarnej bardzo prosimy, aby do zakrystii zgłosiły się osoby (opiekunowie), których bliscy są pochowani na naszym cmentarzu w sektorze „F”( https://parafiaharbutowice.pl/2024/04/27/cmentarz-parafialny-w-harbutowicach).Otrzymają oni kartki, które należy uzupełnić a później w podanym terminie zwrócić i złożyć swój podpis w księdze cmentarnej wraz z opłatą w wysokości 200 zł (tzw. wykupienie miejsca na okres 20 lat).

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Celakówki i Golonkówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci z klasy III, które w najbliższą niedzielę przystąpią do I Komunii Św.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

Post Author: Małgorzata Kania