7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12.05.2024 r.v

  1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w naszym kościele są sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 dzieci z klasy IV szkoły podstawowej będą obchodzić rocznicę swojej I Komunii Św. Spowiedź św. dla tych dzieci będzie możliwa codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. Próba przed rocznicą odbędzie się w piątek (17 maja br.) po nabożeństwie majowym.

 

  1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

 

  1. Bardzo prosimy, aby do zakrystii zgłosiły się osoby (opiekunowie), których bliscy są pochowani na naszym cmentarzu w sektorze „F” oraz „E”(https://parafiaharbutowice.pl/2024/04/27/cmentarz-parafialny-w-harbutowicach). Wypełnione kartki będzie można złożyć do koszyczka, który znajduje się na bocznym ołtarzu.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom tych dzieci, które dziś przystąpiły dziś do I Komunii Św., za posprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci z klasy IV, które w tym roku obchodzą rocznicę I Komunii Św.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

Post Author: Małgorzata Kania