5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024 r.

  1. Od środy rozpoczynamy miesiąc maj, który w szczególności jest poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe w naszym kościele będą sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00 zaraz po nim popołudniowa Msza Św.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w czwartek od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 16:30. Następnie nabożeństwo majowe i Msza Św. wieczorna.

 

  1. W piątek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w tym dniu wg porządku niedzielnego. Na każdej Mszy Św. odnowienie ślubów Jasnogórskich.

 

  1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zostanie odprawiony różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców i odczytana litania loretańska.

 

  1. Bardzo prosimy o zapoznanie się z mapą naszego cmentarza, który znajduje się na stronie internetowej: https://parafiaharbutowice.pl/2024/04/27/cmentarz-parafialny-w-harbutowicach oraz na cmentarzu.

 

6. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w sobotę od godz. 8:00.

 

7. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Celakówki i Golonkówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania