NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 19.05.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres wielkanocny. Jutro drugi dzień „zielonych świątek” czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w naszym kościele są sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci z klasy trzeciej za ofiarę w wysokości 1500 zł, która została złożona podczas I Komunii św. ich dzieci.

1. Bardzo prosimy, aby do zakrystii zgłosiły się osoby (opiekunowie), których bliscy są pochowani na naszym cmentarzu w sektorze „D” (https://parafiaharbutowice.pl/2024/04/27/cmentarz-parafialny-w-harbutowicach). Wypełnione kartki będzie można złożyć do koszyczka, który znajduje się na bocznym ołtarzu.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom dzieci z klasy IV, które dziś obchodzą rocznicę I Komunii Św., za posprzątanie Kościoła i za ofiarę w wysokości 650 zł. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Jaworza i domów pod Jaworzem.

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!