5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 17.03.2024 r.

  1. W naszej parafii rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne, które prowadzi Ojciec Bogdan Kocańda. Potrwają one do wtorku 19 marca.

Szczegóły na stronie: https://parafiaharbutowice.pl/2024/03/17/od-17-03-2024r-do-19-03-2024r

 

  1. W piątek, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17:30 rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Harbutowic. Prosimy Panów Strażaków o zabezpieczenie drogi podczas nabożeństwa. W trakcie Drogi Krzyżowej kandydaci do bierzmowania oraz mieszkańcy parafii będą proszeni o niesienie krzyża między stacjami. Szczegóły na stronie: https://parafiaharbutowice.pl/2024/03/17/droga-krzyzowa-ulicami-harbutowic-4

 

  1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm a o godz. 11:00 procesja z palmami wokół kościoła. Na Gorzkich Żalach o godz. 15:00 będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

 

  1. Rada Rodziców ze szkoły podstawowej w Harbutowicach zaprasza na kiermasz ozdób świątecznych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę tj. 24.03.2024 r przy kościele. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej w Harbutowicach.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania