2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • sobota – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

 

2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 a po nich Msza Św. popołudniowa.

 

3. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

4. Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, iż wszyscy obywatele Ukrainy zakwaterowani w prywatnych domach po dniu 24 lutego 2022 zobowiązani są do wypełnienia karty pobytu i złożenia jej w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach. Karty pobrać można na Dzienniku Podawczym w Urzędzie.

 

5. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne CARITAS w cenie 7 zł.

 

6. Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Batorówki, Latoniówki i Pieronówki.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania