26 NIEDZIELA ZWYKŁA -01.10.2023 r.

• poniedziałek- wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
  • środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • czwartek– wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą odprawiane codziennie po Mszy Św. wieczornej (ok. godz. 17:30) a w niedziele o godz. 15:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Sposobność do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W piątek uczniowie z klasy VI i VII szkoły podstawowej mają obowiązek uczestnictwa we Mszy Św. różańcu oraz w pierwszym spotkaniu do bierzmowania, które odbędzie się po nabożeństwie.

1. W nadchodzącą środę, po Mszy Św. i różańcu zapraszamy I Różę Różańcową Rodziców na spotkanie, które odbędzie się w salce katechetycznej na plebanii.

1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15:00 dzieci z klasy III szkoły podstawowej otrzymają różańce, które zostaną poświęcone a następnie poprowadzą modlitwę różańcowa.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Gaczorówki i domów Na Potoku za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!