31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023 r.

• czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • sobota- wspomnienie św. Marcina Tours, biskupa

1. Od jutra można składać intencje mszalne na rok 2024.

1. We wtorek, po Mszy Św. wieczornej Pani Marta Kawczak zaprasza na spotkanie V Różę Rodziców oraz tych rodziców z poprzednich Róż, którzy nie uczestniczyli w poprzednich spotkaniach.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy uczestniczyli w czuwaniu modlitewnym na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych prowadzonym przez młodzież naszej parafii.

1. Składamy podziękowania Pani Małgorzacie Kania oraz scholii i ministrantom za tak liczne prowadzenie nabożeństw różańcowych w październiku.

1. Dziękujemy Panu organiście Janowi Jończykowi za oprawę muzyczną podczas Mszy Św. na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych oraz Panu kościelnemu za przygotowanie ołtarza na ten dzień oraz za utrzymywanie porządku na cmentarzu.

1. W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym prosimy, aby pamiętać o zamykaniu drzwi zewnętrznych naszego kościoła.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Jaworza i domów pod Jaworzem za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Szczerbakówki, Hornikówki, Końcówki i Guzikówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!