4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 10.03.2024 r.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:00 a zaraz po nich popołudniowa Msza Św.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Bogdan Kocańda.

1. Również w przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

4. 17 marca 2024 r. (niedziela) w godz. 8:00-12:00 przy budynku starej szkoły w Sułkowicach odbędzie się akcja krwiodawstwa.

5. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.