2  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2023 r.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:00 a zaraz po nich popołudniowa Msza Św.

1. Dzisiaj przed naszym kościołem odbywa się zbiórka na rzecz chorego Franciszka Foremnego z Głogoczowa. Dziecko zmaga się z bardzo rzadkim i złośliwym nowotworem układu nerwowego. Zachęcamy do pomocy i otwartości serc!

1. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne CARITAS w cenie 8 zł.

1. Przypominamy, iż kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia w nabożeństwach Drogi Krzyżowej.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki.