22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 • sobota- wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

 

 1. Od września wszystkie Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 17:00.

 

 1. W czwartek, 1 września Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

 1. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą dziękczynno-błagalną za sakrament Eucharystii i kapłaństwa.

 

 1. W pierwsze piątki miesiąca młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania ma obowiązek uczestniczenia we Mszy Św., adoracji pierwszopiątkowej oraz w spotkaniu. Najbliższe takie spotkanie już 2 września br.

 

 1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

 1. W niedzielę 4 września 2022 obchodzimy Dróżki Matki Bożej. Siostra Monika Magiera zaprasza do wspólnej modlitwy w tym dniu. Rozpoczną się one o godz. 7.00 Mszą Świętą po której wyruszymy od Strony Ołtarza polowego i Góry Ukrzyżowania. Zakończenie ok. godz. 13:00.

 

 1. Burmistrz Gminy Sułkowice zaprasza na spotkanie dotyczące dotacji do wymiany źródeł ciepła. Odbędzie się ono w poniedziałek 29 sierpnia br. o godz. 18:00 w budynku OSP Harbutowice.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania