31 NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO – 31.10.2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – uroczystość Wszystkich Świętych
 • wtorek– wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
 • czwartek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

 

 1. W dniu jutrzejszym przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w tym dniu w kościele o godzinie 8:00 i 11:00 a o godz. 13:30 na cmentarzu w intencji wszystkich wiernych zmarłych. Po Mszy Św. zostaną odczytane wypominki jedno i dwu razowe.

We wtorek, 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze Św. o godzinie 7:00, 8:00 i 17:00.

 

 1. Wierni, którzy nawiedzą kościół w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz we wspomnienie Wiernych Zmarłych mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Odpust ten można zyskać tylko jeden raz w ciągu dnia.
  Wierni, którzy nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust, który mogą ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Odpust ten w dniach 1-8 listopada jest zupełny.

 

 1. W uroczystość Wszystkich Świętych, młodzież zaprasza wszystkich mieszkańców na czuwanie modlitewne za zmarłych, które odbędzie się na naszym cmentarzu o godz. 18:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i w piątek od godz. 16:00.

 

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w pierwszy piątek od godz. 8:00.

 

 1. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16:00- adoracja Najświętsza Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych, która potrwa aż do Mszy Św. o godz. 17:00.

W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy Św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Bogdałówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Witkówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania