20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • poniedziałek– wspomnienie św. Jacka, prezbitera
  • czwartek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • piątek- wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

 

2. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera Rada Parafialna.

 

3. W tym tygodniu wszystkie Msze Św. będą sprawowane o godz. 17:00.

 

4. W niedzielę, 23 sierpnia, s. Monika Magiera zaprasza na dróżki kalwaryjskie. Początek o godz. 7:00.

 

5. Parafia Sułkowice zaprasza do udziału w rekolekcjach „Modlitwą i postem ku wolności”. Odbędą się one w sułkowickim kościele od najbliższego piątku do niedzieli, czyli w dniach 21-23 sierpnia. Zachęcamy do modlitwy o ustrzeżenie i wyzwolenie naszych rodzin od uzależnień.

 

6. Serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom, których dzieci w sobotę przyjęły I Komunię Św. za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Madejówki.

 

 

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania