NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04.04.2021 r.

  1. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych z Panem Jezusem w piątek 9 kwietnia, od godz. 8:00.      ODWOŁANE!

 

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Kania oraz naszej scholii za prowadzenie Dróg Krzyżowych w okresie Wielkiego Postu w tym jednej inscenizowanej, za czytanie Męki Pańskiej, adorację wielkopiątkową, oprawę liturgii słowa a także za grę i śpiew podczas tych wszystkich nabożeństw i w czasie świąt Wielkanocnych.

 

  1. Podziękowania składamy także służbie liturgicznej, Państwu Kościelnym, Panu Organiście i wszystkim tym, którzy w miarę możliwości uczestniczyli w obchodach Triduum Paschalnego i Rezurekcji – niosącym baldachim, chorągwie, feretrony.

 

  1. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Witkówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kaniówki.

 

 

Życzymy Wszystkim świątecznego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania