VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2023 r.

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele po popołudniowej Mszy Św. (Msza Św. 15:30 i zaraz po niej „majówka”).

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 dzieci z klasy IV szkoły podstawowej będą obchodzić rocznicę swojej I Komunii Św. Spowiedź św. dla tych dzieci będzie możliwa codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św.

 

  1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom tych dzieci, które dziś przystąpiły dziś do I Komunii Św. za posprzątanie Kościoła i za zakup nowej gabloty na ogłoszenia. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci z klasy IV, które w tym roku obchodzą rocznicę I Komunii Św.

 

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania