1 NIEDZIELA ADWENTU- 03.12.2023 r.

• czwartek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • piątek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna okres Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Roraty będą odprawiane codziennie o godz. 17:00. Serdecznie zachęcamy do udziału dzieci i młodzieży z lampionami.

1. Od poniedziałku, 4 grudnia, Pan Organista rozpocznie sprzedaż opłatków. Zostały one poświęcone na rannej Mszy Św. w dniu dzisiejszym.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja od godz. 16:00.

1. W piątek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy św. o godz. 17:00 zostaną poświęcone medaliki z wizerunkiem Matki Bożej i rozdane dzieciom, które w maju przystąpią do I Komunii Św.

1. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece CARITAS w cenie 10 zł.

1. Została zakupiona nowa odśnieżarka.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!