3 NIEDZIELA ADWENTU- GAUDETE- 17.12.2023 r.

  1. Spowiedź św. przedświąteczna odbędzie się w naszej parafii we wtorek (19 grudnia) w godzinach: 8:00-9:00 oraz 15:30-16:30.

 

  1. Dzisiejszą składkę z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w ostatnich już roratach. W sobotę prosimy o przyniesienie plansz i naklejek, które były zbierane przez cały okres adwentu.

 

  1. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8:00, 11:00, 13:30 oraz Pasterka o 24:00.

 

  1. Zachęcamy do właściwego chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, jak dzielenie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii o Narodzinach Jezusa / Łk 2, 1-20/ , wspólny śpiew kolęd. Postarajmy się zaprosić na wigilię osobę samotną np. sąsiada. Zachowajmy również wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Została zakończona renowacja ławek w kościele oraz wykonano nowe a także drewniany krzyż, który został umiejscowiony z tyłu kościoła w Ogrójcu. Dziękujemy Panu Władysławowi Golonka i jego bratu za ich pracę i montaż. Koszt materiału wyniósł 39500 zł.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Madejówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pukówki.

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania