23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek- wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  • środa- wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

 

2.W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Sumę odpustową za wszystkich parafian o godz. 11:30 będzie celebrował nasz rodak Ojciec Bogdan Kocańda. Na to szczególne wydarzenie gorąco zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzieci, pierwszokomunijne w swoich białych strojach, panów strażaków do niesienia baldachimu oraz chorągwi, panie niosące feretrony i obrazy, panie z Koła Gospodyń w strojach ludowych, naszą scholę, oraz wszystkich, którzy chcą uczcić Matkę Bożą.

 

3. Spowiedź św. przed odpustem odbędzie się w sobotę 16 września od godz.8:00 do 9:00.

 

4. W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Składkę zbiera I liczy Rada Parafialna.

 

5. W środę 13 września o godz. 16:30 Różaniec Fatimski prowadzony przez dzieci.

 

6.Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią. Prosimy, aby Kościół posprzątać w sobotę po 9:00!

 

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania