4 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 25.04.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
  • piątek – wspomnienie św. Piusa V, papieża
  • sobota – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika

 

  1. W piątek rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00. Na rozpoczęcie majówek nie będzie tradycyjnej procesji wokół Kościoła.

 

  1. W czwartek, po Mszy Św. wieczornej próba dla dzieci z klasy III, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca zostanie odmówiony różaniec, który poprowadzi Róża Rodziców.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem. za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania