5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

 

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, ok. godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

 

  1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Burmistrz Gminy Sułkowice, Stowarzyszenie Gospodyń „CIS” oraz OSP Harbutowice zapraszają na Majówkę Konfederacką, która odbędzie się w niedzielę 22 maja br. Msza Św. przy kapliczce św. Michała Archanioła zostanie odprawiona o godz. 13:30 a po niej będzie miał miejsce tradycyjny piknik na polanie obok kapliczki.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy rodzicom, których dzieci w dniu dzisiejszym obchodziły rocznicę I Komunii Św. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bogdałówki.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania