18 NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO- 06.08.2023 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek- wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • środa- święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • czwartek- święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy

 

  1. Wszystkie Msze Św. w tym tygodniu będą sprawowane o godz. 17:00!

 

  1. W niedzielę 13 sierpnia o godz. 15:00 różaniec fatimski prowadzony przez dzieci.

 

  1. Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Mała retencja w gminie Sułkowice na zakup zbiorników na deszczówkę Termin składania wniosków od 7 sierpnia od 8:30. Więcej informacji na stronie internetowej Gminy Sułkowice.

 

  1. Sołtys Harbutowic, Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Harbutowic, Stowarzyszenie Gospodyń CIS oraz Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają na „Wielką V Biesiadę Harbutowicką” z realizacją projektu współfinansowanego przez Powiat Myślenicki „Na szlaku kulinarnych tradycji – przystanek Harbutowice”, która odbędzie się 12 sierpnia br. na stacji narciarskiej Szklana Góra. Początek o godz. 17:00.

 

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii.

 

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania