V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2023 r.

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są sprawowane codziennie po wieczornej Mszy Św., około godz. 17:30 a w niedziele po popołudniowej Mszy Św. (Msza Św. 15:30 i zaraz po niej „majówka”).

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 dzieci z klasy III szkoły podstawowej przystąpią do I Komunii Św. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 8:00.

 

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek, 9 maja br., po Mszy Św. wieczornej.

 

  1. W nadchodzącą niedzielę Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 9:30 – komunijna, 11:30 i o 15:30 a zaraz po niej nabożeństwo majowe.

 

  1. W sobotę o godz. 16:30 w rocznicę objawień fatimskich w naszym kościele zostanie odprawiony różaniec, który poprowadzą dzieci z naszej parafii.

 

  1. W nadchodzącym tygodniu planowana jest zmiana poszycia dachowego na budynku gospodarczym przy parkingu kościelnym (tzw. Betlejemce). Prosimy, aby NIE parkować samochodów w pobliżu tego budynku.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Halawówki i Ruskówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci z klasy III, które w najbliższą niedzielę przystąpią do I Komunii Św.

 

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania