10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.06.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek– wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  • piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom z klasy III w strojach pierwszokomunijnych, paniom z koła gospodyń w swoich strojach, panom strażakom, osobom niosącym feretrony i chorągwie, panu organiście, państwu kościelnym, scholi oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała i tym, którzy przygotowali ołtarze.

 

  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianków i ziół.

 

  1. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne i pobożne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Jezusowemu, być w stanie łaski uświęcającej i przyjąć Komunię św.

 

  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 14:30 Różaniec Fatimski prowadzony przez Róże Rodziców.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania