21 NIEDZIELA ZWYKŁA –22.08.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy
  • wtorek– święto św. Bartłomieja, apostoła
  • czwartek– uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • piątek – wspomnienie św. Moniki
  • sobota – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

 

  1. Urząd Miejski w Sułkowicach uprzejmie przypomina, że do dnia 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis powszechny jest obowiązkowy. Spisać można się na kilka sposobów, przez internet, dzwoniąc na infolinię, odbierając telefon lub przyjmując w domu rachmistrza spisowego. Jeżeli nie macie Państwo takich możliwości lub obawiacie się przekazywania danych przez telefon zapraszamy do skorzystania z pomocy rachmistrza, który w Harbutowicach będzie pełnić dyżur w dniach 28-29 sierpnia br. (sobota – niedziela) w godzinach: 8:00-14:00 w budynku strażnicy OSP.

 

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30, abp Marek Jędraszewski będzie przewodniczył Mszy św. w parafii MB Pocieszenia w Budzowie, podczas której dokona koronacji koronami biskupimi wizerunku Matki Bożej Pocieszenia – Pani Budzowskiej.

 

4. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Szczerbakówki, Hornikówki, Końcówki i Guzikówki za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania