7  NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2023 r.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św. Jest to tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post.

1. W poniedziałek i wtorek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 17:00.

1. W środę, 22 lutego, rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00 i 17:00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:00 a zaraz po nich popołudniowa Msza Św.

1. W piątek 24.02. 2023 r., kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia w Drodze Krzyżowej, Mszy Św. oraz w spotkaniu.

1. Zapisy do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będą w dniach od 21 lutego do 10 marca 2023r. Szczegółowe informacje u dyrektorów placówek i na stronie internetowej Urzędu Gminy Sułkowice.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Ziemlówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Gaczorówki i domów Na Potoku.