ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA – 26.12.2022 r.

Kalendarz liturgiczny:

• wtorek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
  • środa– święto świętych Młodzianków, męczenników
  • piątek – święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  • niedziela – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. Z racji odbywającej się kolędy, Msze Św. wieczorne od poniedziałku, 27.12. 2022 do soboty 07. 01.2023 (włącznie) będą sprawowane o godz. 18:00!

1. W sobotę o godz. 18:00 Msza Św. na zakończenie starego roku oraz odśpiewanie uroczystego Te Deum i Suplikacji.

1. Serdeczne podziękowania składamy Państwu: Marcie, Markowi i Marcinowi Kawczak oraz Państwu Monice i Grzegorzowi Lempart za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w naszym kościele.

1. Bóg zapłać składamy Panu Kościelnemu i jego żonie za odśnieżanie terenu wokół kościoła i alejki na cmentarzu.

1. Dziękujemy Pani Małgorzacie Kania oraz dzieciom i młodzieży ze scholii za oprawę muzyczną liturgii na pasterce i w Boże Narodzenie.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kuzikówki, Granic i domów koło kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.

Życzymy radosnego przeżywania okresu Bożego Narodzenia!