26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  • środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • czwartek – święto świętych Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela
  • piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  • sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

 

2. Od 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Będą one sprawowane codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe wynagradzające poprowadzi Róża Rodziców.

 

4. W pierwszą niedzielę, o godz. 15:00 na nabożeństwie zostaną poświęcone i rozdane różańce dzieciom z klasy III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. W tym dniu poprowadzą oni również nabożeństwo różańcowe.

 

5. Od 1 października można składać na wypominki roczne i jednorazowe.

 

6. Urząd Miejski w Sułkowicach zaprasza na II Targi Ekologiczne w Gminie Sułkowice, które odbędą się 1 października (sobota) od g. 10.00 do 14.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2.

 

7. Burmistrz Gminy Sułkowice oraz OSP Biertowice organizują „Akcję krwiodawstwa”, która odbędzie się w niedzielę 2 października w Sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Biertowicach w godzinach od 8.00 do 12.00.

 

8. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Szczerbakówki, Hornikówki, Końcówki i Guzikówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania