II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM-03.01.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • środa– Uroczystość Objawienia Pańskiego
  • niedziela – święto Chrztu Pańskiego

 

  1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Św. wg porządku niedzielnego.

 

  1. W roku 2020 do domu Ojca Niebieskiego odeszło 21 parafian, sakrament małżeństwa zawarły 4 pary a do wspólnoty Kościoła poprzez sakrament chrztu świętego zostało przyjętych 15 dzieci z naszej parafii.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kijówki, Chodnikowa i Podlesia.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania