18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • sobota – święto Przemienienia Pańskiego

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W sobotę, po wieczornej Mszy św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. przed kościołem będą zbierane datki na leczenie Mateusza Chrobaka ze Sułkowic.

1. Rada Sołecka wespół ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Harbutowic, Stowarzyszenie Gospodyń CIS oraz Ochotnicza Straż Pożarna Harbutowice zapraszają na IV Harbutowicką Biesiadę z realizacją projektu „Lato ze smakiem tradycji”, która odbędzie się 6 sierpnia br. (sobota) na parkingu przy remizie strażackiej. Początek spotkania o godz. 17:00.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią.