NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020 r.

  1. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację zagrożenia zdrowotnego w naszej Ojczyźnie oraz uwzględniając zaostrzenie norm sanitarnych wprowadzonych przez władze państwowe, do dnia 19 kwietnia (Niedziela Miłosierdzia Bożego) włącznie, zostają przedłużone wytyczne dotyczące uczestniczenia we Mszy Św. W nabożeństwie może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, nie licząc Celebransa oraz osób niezbędnych do posługi. Bardzo prosimy WSZYSTKICH o przestrzeganie przepisów i pozostanie w swoich domach.

 

  1. Ci, którzy chcieliby uczestniczyć we Mszy Św. sprawowanej w naszym kościele zapraszamy na transmisje online. Na Facebook’u został utworzony tzw. fanpage naszej parafii (w wyszukiwarce proszę o wpisanie: Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Imienia Maryi w Harbutowicach), gdzie w tygodniu będzie transmisja Mszy Św. w środy o godz. 17:00 i w niedziele o godz. 11:00.

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Msze Św. w Poniedziałek Wielkanocny wg porządku niedzielnego: 8:00, 11:00, 15:30.

 

  1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kozówki za posprzątanie wczoraj Kościoła i za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pagórka Dolnego.

 

 

Życzymy radosnego świętowania!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania