NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022 r.

  1. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Pani Danucie Kiepura za zakup i udekorowanie nimi ciemnicy i grobu Pana Jezusa.

 

  1. Bóg zapłać Pani Teresie Dzidek za dbałość o „bieliznę ołtarzową” w ciągu całego roku.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Kania oraz naszej scholii i ministrantom za czytanie Męki Pańskiej, adorację wielkopiątkową, oprawę liturgii słowa a także za grę i śpiew w czasie świąt Wielkanocnych.

 

  1. Podziękowania składamy także służbie liturgicznej, Państwu Kościelnym, Panu Organiście Janowi Jończykowi i wszystkim tym, którzy uczestniczyli w obchodach Triduum Paschalnego, adoracji nocnej z Wielkiego Piątku na Wielką sobotę, panom strażakom za wartę przy Bożym Grobie, tym, którzy uczestniczyli w Rezurekcji – niosącym baldachim, chorągwie, feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty, w strojach komunijnych, paniom z Róży Światła oraz wszystkim parafianom i gościom.

 

6. Dziękujemy również Pani Marcie Kawczak i Pani Monice Lempart oraz tym wszystkim, którzy prowadzili modlitwę różańcową w każdą niedzielę Wielkiego Postu.

 

7. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

8. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pukówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.

 

 

Życzymy Wszystkim świątecznego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania