2 NIEDZIELA ZWYKŁA- 14.01.2024 r.

• środa – wspomnienie św. Antoniego, opata
  • piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

1. Msze św. w tygodniu będą sprawowane tak jak do tej pory o godz. 17:00!

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. W najbliższy piątek odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowana.

1. W sobotę, 20 stycznia br. po Mszy Św. wieczornej odbędzie wspólne kolędowanie przy szopce dla Róż Różańcowych oraz dla wszystkich chętnych osób.

1. Ochotnicza Straż Pożarna w Harbutowicach składa serdeczne podziękowania mieszkańcom Harbutowic i Sułkowic za wsparcie finansowe podczas sprzedaży kalendarzy. Suma, która została uzbierana to 16,000 zł.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Bogdałówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Witkówki.