3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • piątek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 

  1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 a po nich Msza Św. popołudniowa.

 

  1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 7 zł.

 

  1. W piątek , 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również dzień, w którym papież Franciszek zawierzy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny Rosję i Ukrainę. My również duchowo dołączymy się do tego zawierzenia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu na wieczornej Mszy Św.

 

  1. 25 marzec to także dzień „Duchowej Adopcji” dziecka poczętego a nienarodzonego. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia deklaracji duchowej adopcji.

 

  1. Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Batorówki, Latoniówki i Pieronówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki.

 

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania