PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04.2024 r.

  1. W niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Kania oraz naszej scholii i ministrantom za czytanie Męki Pańskiej, adoracje, oprawę liturgii słowa, prowadzenie Dróg Krzyżowych, a także za grę i śpiew w czasie świąt Wielkanocnych.

 

  1. Podziękowania składamy także służbie liturgicznej, Państwu Kościelnym, Panu Organiście Janowi Jończykowi i wszystkim tym, którzy uczestniczyli w obchodach Triduum Paschalnego, adoracji wielkopiątkowej i w Wielką Sobotę, panom strażakom i młodzieży strażackiej za wartę przy Bożym Grobie, tym, którzy uczestniczyli w Rezurekcji – niosącym baldachim, chorągwie, feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty, w strojach komunijnych, paniom z Róży Światła oraz wszystkim parafianom i gościom.

 

  1. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwarte, piątek i sobota miesiąca. W sobotę po Mszy Św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

  1. W czwartek od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Pana Jezusa do godz. 17:00.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ziemlówki.

 

 

Życzymy radosnego świętowania!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania