3 NIEDZIELA ADWENTU GAUDETE -13.12.2020 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

 

  1. W sobotę, 19 grudnia w godzinach do południowych zostanie przywieziony do naszego kościoła odrestaurowany obraz Matki Bożej Harbutowickiej. Zostanie on zamieszczony z powrotem w ołtarzu głównym i przysłonięty obrazem św. Michała Archanioła. Popołudniu o godz. 16:00 zostanie uroczyście odsłonięty i odśpiewamy pieśń O Maryjo witam Cię, następnie Godzinki ku czci Maryi Panny. Zostanie także odmówiony różaniec, który poprowadzi Róża Rodziców a później zostanie odprawiona Msza Św.

 

  1. Przypominamy, iż spowiedzi przedświątecznej jednodniowej w naszej parafii nie będzie. Ksiądz Proboszcz spowiada codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Gaczorówki i domów na Potoku za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania