3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU-07.03.2021 r.

1.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00 a zaraz po nabożeństwie Msza Św. popołudniowa.

 

2. Gościmy dziś w naszym kościele misjonarzy z Diakonii Misyjnej Ruchu Światło- Życie Archidiecezji Krakowskiej, współpracujących z Fundacją „Open doors Polska”. Dziękujemy Pani Łucji Ostrowskiej za wygłoszone świadectwo i ukazanie nam sytuacji naszych braci i sióstr w wierze mieszkających na Bliskim wschodzie, którzy za wiarę w Jezusa Chrystusa są prześladowani i mordowani. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiarę do puszki przed kościołem na rzecz tej fundacji. Wszelkie dodatkowe informacje na temat można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: https://www.opendoors.pl/

 

3. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne CARITAS w cenie 6 zł.

 

4. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pukówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary.   W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania