Droga Krzyżowa ulicami Harbutowic 2017

W piątek 7 kwietnia mieszkańcy Harbutowic uczestniczyli w Drodze Krzyżowej ulicami naszej miejscowości. Nabożeństwu przewodniczył Proboszcz Parafii ks. Janusz Stopiak. Rozważania czytali oraz nieśli krzyż: młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania oraz mieszkańcy Harbutowic.  Podniosła atmosfera zbliżających się świąt wielkanocnych oraz wspólna modlitwa pozwoliła mieszkańcom na chwilę zadumy nad rozpoczynającym się wkrótce Wielkim Tygodniem. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej to okazja do refleksji nad własnym życiem oraz wyraz naszej miłości i wdzięczności do Chrystusa za dzieło zbawienia, które podjął dla nas podczas męki, śmierci i zmartwychwstania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zdjęcia Józefa Gielaty. Kliknij, aby powiększyć.

[ape-gallery 1763]

Post Author: Monika Lempart